Rekrutacja dziecka do przedszkola – w jaki sposób przebiega
Jeśli rodzice kilkulatka decydują się na to, żeby je oddać do jakiegoś przedszkola, to pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Trzeba przy tym zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, lecz to że się daną placówkę wybierze to nie będzie wcale oznaczało że ostatecznie maluch będzie tam uczęszczał. Przeważnie bowiem na początku prowadzona jest przedszkole bielsko rekrutacja, i jeżeli będzie dużo chętnych, to dla wszystkich może nie starczyć miejsc. Jedną z pierwszych rzeczy jaką trzeba będzie zrobić, to złożenie potrzebnych dokumentów, zgodnie z otrzymanym wykazem. Niezwykle istotne jest to, żeby zrobić to w odpowiednim terminie terminie, bo jego przekroczenie najprawdopodobniej spowoduje odrzucenie podania. Po zebraniu wszystkich dokumentów przedszkole Bielsko opracuje listę dzieci, które chce przyjąć i poinformuje o tym ich rodziców. A ci będą mieli określony czas na potwierdzenie tego, że faktycznie chcą aby ich dziecko w danej placówce było przyjęte.

+Tekst Sponsorowany+

Comments are closed.